-
-
-
-
"Kolejny tom o losach dzielnego bohatera, który to na naszych oczach dorasta nie tylko jako mężczyzna… Dowiaduje się też..."
-
-
-
-
"Przeczytałam jednym tchem książka jest bardzo dobrze napisana i wciągająca nie mogę się doczekać następnych części myślę..."
-
-
-
-
-
-
-
-
-
"прочитал всю серию…мммда!идея хорошая, но из максимум трилогии написано аж 9 книг!!!!размышления, описания, перечисления..."
-
-
-
-
"Все книги известного писателя А.В.Владимирова очень интересные. Данная книга – одна из лучших его произведений! Желаю Ал..."
-
-
-
"На мой вкус - грубовато (но так часто бывает, когда от имени мужчины повествование идет, а так половина книги написана)...."
-
-
-
-
-
-